גו טקסי - מכירת מונית , קניית מונית ,קניית זכות ציבורית למונית
מכירת זכות ציבורית למונית,  השכרת מונית בפיקס.
 

 


גו טקסי

גו טקסי | Go Taxi | לוח קניית מונית, מכירת מונית, החלפת מונית, השכרת מוניות, זכות ציבורית, השכרה ומכירת זכות. אתר הבית של המוניות בישראל.
 
אולם תצוגה רכבים חדשים אולם תצוגה רכבים משומשים
 

סוכנות השדרה – הבית שלך לרכישת מונית חדשה מבית היצרן של פג'ו וסיטרואן

סוכנות 'השדרה', הממוקמת בשדרות הר ציון 72 בתל אביב, הוקמה בשנת 2013 ובזמן קצר יחסית הצליחה לרכוש לעצמה מוניטין של סוכנות אמינה, המקנה ללקוחותיה תנאים נוחים ומספקת שירותים ייחודיים עבור נהגי המוניות.

בעלי הסוכנות עמית ארביסמן וגיורא לוי הינם משווקים מורשים של פג'ו-סיטרואן בתחום המוניות. השניים מתפעלים סניף נוסף בבאר שבע, ברחוב דרך חברון 4. ההחלטה על הקמת הסניף הדרומי התקבלה לאור ההצלחה חסרת התקדים של הסניף התל אביבי בשדרות הר ציון, כשהסניף התל אביבי נותן שירות לנהגים מאזור גוש דן ועד לאשקלון ומאשקלון דרומה הסניף הבאר שבעי אחראי על מתן השירות עבור הנהגים מהדרום.

במסגרת פעילות הסניף ארביסמן ולוי פיתחו שירותי טרייד-אין, מימון פרטי של סוכנות 'השדרה' ואפשרות נוספת למימון חיצוני על ידי בנקים או גופים חוץ בנקאיים. מלבד לכך הסוכנות מספקת שירותי ביטוח, לצד אפשרות לעבודה בענף המוניות. כל זאת נובע מתוך חשיבה הוליסטית של השניים לספק חבילה מקיפה עבור קהל לקוחותיהם.

אנו מעניקים שירות ייחודי לסוכנות 'השדרה' – אנו דואגים לספק ללקוחות המעוניינים בעסקת טרייד אין מונית כרכב חלופי עד לקבלת הרכב החדש. כלומר אנו דואגים עבור נהג המונית לספק לו מונית חלופית על כל המשתמע בכך – מספר, ביטוח ומונה, כך שעבודת נהג המונית לא תיפגע ותימשך עד לקבלתה של המונית החדשה."

סוכנות השדרה- כתובת: שד' הר ציון 72, תל אביב. טלפון: 03-5349060

 


 


צריכים עזרה לפרסם את
המונית שלכם ? חייגו אלינו.
Go Taxi  גו טקסי לוח מוניות
לפרסום ב גו טקסי צרו קשר.
פרסום ושיווק :

052-2512357

טלפון תמיכה :

 054-7526621

 

דוא"ל :info@gotaxi.co.il

     

http://www.Gotaxi.co.il   גו טקסי לפרסום צרו קשר.   פרסום ושיווק :0522512357   טלפון לתמיכה בתפעול האתר: 0547526621  דוא"ל : info@gotaxi.co.il