גו טקסי - מכירת מונית , קניית מונית ,קניית זכות ציבורית למונית
מכירת זכות ציבורית למונית,  השכרת מונית בפיקס.
 


גו טקסי

גוטקסי | Go Taxi | לוח קניית מונית, מכירת מונית, החלפת מונית, השכרת מוניות, זכות ציבורית, השכרה ומכירת זכות. אתר הבית של המוניות בישראל.

 

 
 מבצעים חמים ב- GoTaxi !
גו טקסי go taxi ?
אתר גוטקסי go tax הוא לוח האינטרנט הממוקד, היעיל, הגדול והמתקדם מסוגו בישראל. אתר שכולו פונה אך ורק לבעלי מוניות או כל הקשור לתחום המוניות מודעתך נחשפת בפני עשרות אלפי בעלי מוניות או העוסקים בתחום, עשרים וארבע שעות ביממה, כל יום, כל היום.

מדוע כדאי להשתמש באתר go taxi?
אתר גו טקסי הינו אתר הבית הגדול ביותר של כל בעלי המוניות בישראל. באתר נציע לכם מגוון עצום של מכוניות מיד ראשונה היישר מבעלי המוניות ללא צורך בתווך. באתר גוטקסי ניתן למצוא מכירה, השכרה, קנייה של מוניות וזכויות ציבוריות כמו כן ניתן למצוא באתר גו טקסי את כל האביזרים הנלווים והדילים המשתלמים ביותר.

רוצים למכור, לקנות או להשכיר את הרכב שלכם ולעשות את זה בצורה הטובה והמשתלמת ביותר?
גוטקסי בחרה עבורכם את אופציות הפרסום והחיפוש הטובות והכדאיות ביותר.

כיצד מפרסמים מודעה?
באתר go taxi הפירסום לבעלי המוניות הינו בחינם, האתר מאד ידידותי למשתמש ובכל שלב ניתן לקבל תמיכה ועזרה טלפונית בטלפון 0547-526621.

הפרסום באתר go taxi הינו פשוט מאד. לחצו על כפתור "פרסם מודעה" אשר נמצא בראש הלוח - לפניכם ייפתח טופס הוספת מודעה ברור ופשוט, שלאחר אישור הפרטים שמולאו בו, המודעה תתפרסם. ניתן להוסיף גם תמונות בדרך פשוטה וידידותית.

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור "פרסם מודעה" ומשם הדרך קלה פשוטה וידידותית לפרסום כל הקשור למוניות. חשוב לציין כי בכל פרסום באתר יש להכניס שם משתמש וסיסמא כדי שתוכלו אחר כך להסיר את המודעה או לעדכנה.

איך מכניסים תמונה למודעה?
מניסיוננו תמיד עדיף גם להראות תמונה יחד עם ההודעה (תמונה אחת שווה אלף מילים), באתר go taxi ניתן להוסיף תמונה לכל מודעה או להסירה לפי הצורך בצורה ידידותית למשתמש בטופס הראשי עם הכנסת המודעה. בכל מקרה תמיד ניתן להוסיף עוד תמונה או לעדכן תמונות גם לאחר פרסום המודעה.

כיצד מעדכנים/מסירים מודעה מהלוח?
ניתן לעדכן או להסיר מודעה מהאתר go taxi לוח המוניות הגדול בישראל על ידי כניסה עם שם משתמש וסיסמה. בנוסף מצורף באתר דף הוראות והסבר מפורט על התהליך. בכל מקרה תמיד ניתן להתקשר לתמיכה ולעזרה הטלפונית  052-2512357.

שכחתי את השם משתמש והסיסמה.
במידה ושכחתם את שם המשתמש והסיסמה, לא נורא יש כפתור "שחזור סיסמה" יש להכניס שוב את המייל ואז הסיסמה נשלחת שוב לאותו מייל. בכל מקרה תמיד ניתן להתקשר לתמיכה
ולעזרה הטלפונית 0547-526621

מדוע חובה לעדכן בכל מודעה את המייל?
כתובת הדואר האלקטרוני שלכם תשמש אותנו לשליחה מיידית של הסיסמה שבחרתם, במידה ושכחתם אותה. ללא הסיסמא לא תוכלו לשלוט במודעה שפורסמה, ו/או לעדכן אותה. כתובת הדואר שלכם תפורסם באתר אלה אם תחליטו שאינכם מעוניינים בכך. מתעניינים אשר ילחצו על "שלח הודעה למפרסם המודעה" יקבלו חלון ממנו תישלח מיידית הודעתם אליו דרך האתר, באופן אוטומטי.

פרסום מונית או כל מבצע אחר בלוח הנגלל (לוח המבצעים החמים).
באתר go taxi ניתן לפרסם מוניות או כל מבצע אחר בלוח הנגלל. הלוח הנגלל נמצא בדף הראשי מיד עם הכניסה לאתר כך שכל מי שנכנס לאתר מיד רואה קודם כל את המוניות או המבצעים המפורסמים בלוח הנגלל. הפרסום בלוח הנגלל באתר go taxi הינו בתשלום סמלי ותמיד תופיע בראש העמוד עד להסרתה.

מודעה בלוח הנגלל של אתר go taxi לוח המוניות הגדול בישראל מודגשת תמיד ותבלוט לעין בים כל תוצאות החיפוש המתעדכנות ללא הפסקה. מעבר לכך, מודעה בלוח הנגלל של אתר go taxi תמיד תופיע ראשונה עם הכנסת המודעה. על מנת לפרסם מודעה בלוח הנגלל של אתר go taxi אתר המוניות הגדול בישראל יש להתקשר לטל: 052-2512357. או לטלפון  052-2512357  פיני כהן.
 
צריכים עזרה לפרסם את
המונית שלכם ? חייגו אלינו.
Go Taxi  גו טקסי לוח מוניות
לפרסום ב גו טקסי צרו קשר.
פרסום ושיווק :

052-2512357

טלפון תמיכה :

 054-7526621

 

דוא"ל :info@gotaxi.co.il

     

http://www.Gotaxi.co.il   גו טקסי לפרסום צרו קשר.   פרסום ושיווק :0522512357   טלפון לתמיכה בתפעול האתר: 0547526621  דוא"ל : info@gotaxi.co.il