גו טקסי - מכירת מונית , קניית מונית ,קניית זכות ציבורית למונית
מכירת זכות ציבורית למונית,  השכרת מונית בפיקס.
 


גו טקסי

גוטקסי | Go Taxi | לוח קניית מונית, מכירת מונית, החלפת מונית, השכרת מוניות, זכות ציבורית, השכרה ומכירת זכות. אתר הבית של המוניות בישראל.

 

 
 מבצעים חמים ב- GoTaxi !

פורטל  גו טקסי  Gotaxi.co.il הינו אתר הבית למוניות הגדול בישראל. 

פורטל גו טקסי  GoTaxi תוכלו למצוא את כל מה שרציתם לדעת בתחום המוניות. 
האתר מרכז בתוכו את כל הקשור  לתחום המוניות וכולל בתוכו קניה, מכירה, השכרה, רכישת מספר, השכרת מספר, זכיינות, הצעות עבודה בתחום המוניות ועוד.

פורטל גוטקסי GoTaxi יפורסמו על בסיס קבוע כל השינויים,החוקים, מאמרים וחידושים בתחום המוניות.
מטרת הפורטל גו טקסי Go Taxi הינו לצרף כל נהג מונית בארץ שיהווה בשבילו את אתר הבית שם הוא יוכל למצוא את כל הדרוש לו בתחום המוניות.

פורטל גוטקסי Go Taxi ניתן לפרסם בחינם (פרטיים בלבד) כל מה שקשור למכירה, השכרה, וכו' להעלות תמונות בתחום המוניות בלבד. פורטל גו טקסי Go Taxi הינו אתר קל לשימוש וידידותי למשתמש כמו כן ניתן לקבל תמיכה טלפונית בכל הקשור לפרסום באתר.

גוטקסי זיהתה את הצורך לאגד במקום אחד את כל נהגי המוניות, את כל העסקים הקשורים לתחום המוניות, בעלי מקצוע, מוסכים,סוכניות רכבים,חלקי חילוף, מרכזי שירות, תחנות מוניות וכו' והכל מכל הארץ הינו בעל יתרונות עצומים, הכל נמצא באתר Go Taxi .  בנוסף הצורך בלהיות מעודכן בכל החידושים, המאבקים שמתנהלים אל מול הרשויות הגזרות והצ'ופרים הינם בעלי חשיבות בעבודה היום יומית.

אין עוד צורך לחפש במקומות אחרים אז נסיעה בטוחה, פרנסה בשפע וגלישה נעימה בגוטקסי
 
צריכים עזרה לפרסם את
המונית שלכם ? חייגו אלינו.
Go Taxi  גו טקסי לוח מוניות
לפרסום ב גו טקסי צרו קשר.
פרסום ושיווק :

052-2512357

טלפון תמיכה :

 054-7526621

 

דוא"ל :info@gotaxi.co.il

     

http://www.Gotaxi.co.il   גו טקסי לפרסום צרו קשר.   פרסום ושיווק :0522512357   טלפון לתמיכה בתפעול האתר: 0547526621  דוא"ל : info@gotaxi.co.il